Aktuality

Oblečení

Motorkářské oblečení pro chlapy, pro holky, ale i pro motorkářský potěr. Vybírejte z kolekcí zboží společnosti Hot Leathers a kupte si zboží, které je k mání na největších srazech majitelů motocyklů Harley Davidson na světě. Zboží z kolekce Buffalo Cheap a Sturgis Collection koupíte u nás a pak už jen na místě konání, ve Sturgis v Jižní Dakotě ve Spojených státech amerických. Dostanete u nás motorkářské bundy, vesty, mikiny, trika i chapsy

Pro všechny motorkáře vyznávající styl custom, chopper a cruiser nabízíme motorkářská tílka, trička, trika a mikiny pro muže, ženy, ale i děti. Motorkářské bundy textilní i kožené, motorkářskou obuv z Milwaukee, rukavice, brýle, opasky, spony opasků, kšandy, odznaky, nášivky, šátky, kšiltovky, helmy, skořápky, rámečky SPZ, osvětlení motorek a spoustu dalších zajímavých doplňků pro motorkáře. Své si zde najdou i vyznavači amerických hotrodů v originální kolekci zboží Fuller Collection.

Ten, kdo se nemůže podívat na největší sraz majitelů motocyklů Harley-Davidson na světě, může si zboží vydané k tomuto srazu pořídit právě u nás. Uvedené zboží koupíte ve Sturgis v Jižní Dakotě v USA nebo u nás. Prohlédněte si sekci Buffalo Collection a Sturgis Collection.