Aktuality

Doplňky

Vylepšete svého miláčka, nabízíme vám široký sortiment doplňků pro motorku. Protisluneční clona ochrání sedlo před paprsky, v noci vás zase nikdo nepřehlédne díky LED osvětlení. Vybírejte také zvonky na motorky, rámečky na SPZ nebo kvalitní nářadí v palcovém i metrickém provedení.

Seřadit podle
Zobrazit Na stránce

Zavazadla na motorku

Tašky do plastových kufrů pro všechny verze Harley Davidson Glide 1993 - 2016. Pro rychlou obsluhu a snadnou orientaci v báglech je vyrobena sada 4ks tašek od firmy Saddlemen v jednoduchém, ale velmi účelném provedení. Když balíš, máš jistotu, že ti taška sedne přesně do kufrů, když zakempuješ, nemusíš se dobu přehrabovat v kufru a hledat, případně tahat igelitky. Prodáváno jako sada 4 ks. Výborná věc.
1 229,00 (CZK)
3501-0712

Zavazadla na motorku

Taška do jednoho plastového kufru - určené pro všechny verze Harley Davidson Glide 1993 - 2016. Pro rychlou manipulaci se zavazadly. Výrobek firmy Saddlemen v jednoduchém, ale velmi účelném provedení. Když balíš, máš jistotu, že ti taška sedne přesně do kufru, když zakempuješ, nemusíš se dobu přehrabovat v kufru a hledat, případně tahat igelitky. Prodáváno jako 1 kus.
627,00 (CZK)
3501-0760