Aktuality

1976 Harley Davidson Electra Glide Police

Nádherný model Electra Glide Police z roku 1976, jednoho z legend této značky. Krásně propracovaný model v kovovém provedení. Model je kompletní - bez poškození, vč. originál balení. Modely motocyklů Harley Davidson v exclusivním provedení od společnosti Franklin Mint z USA. Věrné kopie skutečných motocyklů v měřítku 1:10. Luxusní dárek, něco co potěší každého majitele, či příznivce značky Harley Davidson. Modely jsou dovezeny přímo z USA, nejedná se již o nové produkty, jsou však sběratelsky velmi cenné.

Nádherný model Electra Glide Police z roku 1976, jednoho z legend této značky. Krásně propracovaný model v kovovém provedení. Modely motocyklů Harley Davidson v exclusivním provedení od společnosti Franklin Mint z USA. Věrné kopie skutečných motocyklů v měřítku 1:10. Luxusní dárek, něco co potěší každého majitele, či příznivce značky Harley Davidson. Modely jsou dovezeny přímo z USA, nejedná se již o nové produkty, jsou však sběratelsky velmi cenné.

1976 Harley Davidson Electra Glide Police
FMEGP
7 900,00 (CZK)
Zákazníci, kteří si koupili tuto položku koupili také

1948 HARLEY-DAVIDSON PANHEAD (FMPAN)

FRANKLIN MINT 1948 HARLEY-DAVIDSON PANHEAD Modely motocyklů Harley Davidson v exclusivním provedení od společnosti Franklin Mint z USA. Model je kompletní, bez poškození, nebude však dodán v originální krabici. Věrné kopie skutečných motocyklů v měřítku 1:10. Luxusní dárek, něco co potěší každého majitele, či příznivce značky Harley Davidson. Modely jsou dovezeny přímo z USA, nejedná se již o nové produkty, jsou však sběratelsky velmi cenné.
6 990,00 (CZK)
FMPAN